Річниця повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення. Чи могли б ми колись уявити, що будемо вимовляти ці два страшних слова? Жахлива дійсність увійшла в наші домівки рано вранці зі звуками вибухів, панікою та почуттям невизначеності і болю. Цілий рік втрат, розлук, страшних новин та емоційних гойдалок. Рік опору, рік сили та незламності. Рік народження української свідомості. Рік, коли ми по справжньому закохалися у власну історію та культурну спадщину. Війна завжди винна, вона швидко руйнує те, що довго будувалося. Швидко відбирає те, що довго та щиро любили та плекали. Але нам вистачить сил назавжди змінити хід подій. Викреслити слово “війна” та перетворити його на “ПЕРЕМОГА”!

Практичне заняття

Ось такий чудовий букет гортензій з формірану зробила під час практики у ліцеї здобувачка освіти групи 4/20 з професії “Квітникар. Флорист” (майстер в/н Клименко О.В.)

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів групи 22/22 з професії “Квітникар. Флорист” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Код Нації. Українська Сніжниця”. А особливо Гаркавчук Христину та Папіш Аміну.

Вітаємо з перемогою!

Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України напередодні новорічних свят була ініційована Акція-конкурс “Новорічна листівка на передову”. Метою акції було підняти бойовий дух українських військових і нагадати про важливе: їх чекають вдома! Найкращі листівки, які пройшли обласні етапи відбору потрапили на Всеукраїнський етап. Надруковані листівки, […]

x