Програма “Країна взаємно красивих людей”

Всеукраїнська освітньо-мотиваційна програма “Країна взаємно красивих людей” успішно завершена!

Вітаємо команду учасників:

1. Тюріна Ксенія (гр.10/22)

2. Папіш Аміна (гр. 22/22)

3. Гаркавчук Христина (гр. 22/22)

4. Гончаренко Олександра (гр. 6/22)

5. Чайковська Юлія (гр. 12/22)

Активні, креативні і вмотивовані!

Керівники команди: Яхнова Олена Володимирівна, Онищук Олег Ігорович.

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

Перемога у всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я — Людина!”

Здобувачі освіти групи 7/22 разом з майстром виробничого навчання Шульгою О.С. та соціальним педагогом Онищуком О.І. здобули переможні місця у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я — Людина!”. Метою конкурсу була популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до […]

x