Корисні подарунки!

Звітуємо! Ось такі корисні подарунки ми змогли придбати, використовуючи грошові сертифікати, які отримали за перемогу (1 місце) у конкурсі поетичних сторінок Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай від НБУ:
Настільні ігри для проведення якісних та динамічних годин спілкування і виховних годин.
Також були придбані і оновлені куточки з українською символікою.
Графічний планшет, з яким уроки в дистанційному форматі стануть практичними та інтерактивними, а пояснення викладачів зрозумілішими і наочнішими.

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x