День безпечного інтернету

Тема безпеки в онлайн – просторі є, як ніколи, актуальною. Маємо говорити про ризики сьогодення в Мережі і поза нею не тільки раз на рік, у День безпечного інтернету. 15 лютого практичним психологом Оленою Яхновою було проведено профілактичне заняття зі здобувачами освіти груп 8/21 (класний керівник Колозова Н.А) та 22/22 (класний керівник Клименко О.В.).

Під час інтерактивного заняття обговорили важливі питання, такі як: протидія кібербулінгу, сексторшену та онлайн – грумінгу; дізналися як не потрапити на гачок до шахраїв та вберегти свої персональні дані в мережі Інтернет. Дбайте про власну безпеку!

Практичне заняття

Ось такий чудовий букет гортензій з формірану зробила під час практики у ліцеї здобувачка освіти групи 4/20 з професії “Квітникар. Флорист” (майстер в/н Клименко О.В.)

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів групи 22/22 з професії “Квітникар. Флорист” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Код Нації. Українська Сніжниця”. А особливо Гаркавчук Христину та Папіш Аміну.

Річниця повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення. Чи могли б ми колись уявити, що будемо вимовляти ці два страшних слова? Жахлива дійсність увійшла в наші домівки рано вранці зі звуками вибухів, панікою та почуттям невизначеності і болю. Цілий рік втрат, розлук, страшних новин та емоційних гойдалок. Рік опору, рік сили та незламності. Рік народження української свідомості. Рік, коли ми […]

x