День безпечного інтернету

Тема безпеки в онлайн – просторі є, як ніколи, актуальною. Маємо говорити про ризики сьогодення в Мережі і поза нею не тільки раз на рік, у День безпечного інтернету. 15 лютого практичним психологом Оленою Яхновою було проведено профілактичне заняття зі здобувачами освіти груп 8/21 (класний керівник Колозова Н.А) та 22/22 (класний керівник Клименко О.В.).

Під час інтерактивного заняття обговорили важливі питання, такі як: протидія кібербулінгу, сексторшену та онлайн – грумінгу; дізналися як не потрапити на гачок до шахраїв та вберегти свої персональні дані в мережі Інтернет. Дбайте про власну безпеку!

Поетапна атестація групи 12/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист поетапної атестації групи 12/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Візажист.  Майстер виробничого навчання – Пальчиковська С.О.

Захист курсових робіт групи 10/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт “Офіціант 4 розряду” групи 10/22 з професії “Офіціант. Бармен”. Майстер виробничого навчання – Стеценко Г. М.

Захист курсових робіт групи 6/22

29.06.2023, в ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт групи 6/22 з професії “Квітникар. Флорист”. Майстер виробничого навчання Фенченко Т.А. викладач спецдисциплін Боровик О.Г.

x