Інформаційний куточок “Платіжна безпека для кожного”

В рамках Марафону #ШахрайГудбай за матеріалами НБУ оформили разом зі здобувачами освіти інформаційний куточок “Платіжна безпека для кожного” на першому поверсі ліцею.

Вважаємо, що знання щодо того, як захистити свої акаунти у соціальних мережах та власний смартфон, безпечного користування банкоматами, а також про те, які особисті дані не можна розголошувати ні в якому разі, є надважливими у сучасному світі.

Безпека понад усе!

Попереджений = захищений!

#ШахрайГудбай@NationalBankOfUkraine @talan.nbu

Поетапна атестація групи 12/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист поетапної атестації групи 12/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Візажист.  Майстер виробничого навчання – Пальчиковська С.О.

Захист курсових робіт групи 10/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт “Офіціант 4 розряду” групи 10/22 з професії “Офіціант. Бармен”. Майстер виробничого навчання – Стеценко Г. М.

Захист курсових робіт групи 6/22

29.06.2023, в ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт групи 6/22 з професії “Квітникар. Флорист”. Майстер виробничого навчання Фенченко Т.А. викладач спецдисциплін Боровик О.Г.

x