Семінар “Фарбування з “Деміра”

В рамках підвищення кваліфікації, в ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” був проведений навчальний семінар з відпрацюванням, який підготувала компанія “Варіант-Н”. Семінар з професії “Перукар(перукар- модельєр) проходив в майстерні номер 1.
Тема семінару “Фарбування з “Деміра”.Ознайомлення з брендом”.Технолог Ольга Тихановська.
В проведенні семінару приймали участь майстри виробничого навчання Шульга О.С., Пальчиковська С.О.,Костанян О.В. та учні другого курсу.
Під час проведення семінару здобувачі освіти ознайомилися з продукцією бренду “Деміра” та закріпили трудові навички з фарбування при відпрацюванні на моделі.
По закінченню семінару всі учасники отримали дипломи.

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x