Перемога у конкурсі «БИТВА ЖАНРІВ ART»

Протягом вересня-жовтня 2022 року Творча агенція «Ua Fest» проводила П’ятий Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого, декоративно – ужиткового та сучасного мистецтва «БИТВА ЖАНРІВ ART». В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вікова категорія «Юніори»). У якому взяла участь група № 4/20 з професії «Квітникар. Флорист.» під керівництвом майстра виробничого навчання Клименко О.В.. За підсумками конкурсу колективна творча робота «Краса врятує світ» отримала Диплом лауреата І ступеня, а майстер виробничого навчання Клименко О.В. – Подяку оргкомітету конкурсу.

День Соборності

У навчальному закладі Запорізькому професійному ліцею сервісу, до Дня  Соборності була проведена книжкова виставка, під час якої здобувачі освіти могли не тільки ознайомитись із матеріалами інсталяції, а й надихнутись патріотичним настроєм.

Результат конкурсу “Зелена хвиля перемоги”

В рамках проєкту “Добрі сусіди – одна країна” результатом конкурсу “Зелена хвиля перемоги”, проведеного Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, стало отримання гранту на придбання садового інвентарю для подальшого навчання майбутніх квітникарів та благоустрою території ліцею. Вдячні організаторам за таку можливість та корисні подарунки!

Корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у січні 2023 року розпочав проведення корпоративного ІТ-навчання педагогічних працівників на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізькій області. 09 січня 2023 року для педагогічних працівників ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», було проведено навчання за темами «Створення та використання інтерактивних презентацій» та «Створення персонального сайту-портфоліо». Набуті знання педагогічні працівники […]

x