Марафон амбасадорів кампанії #ШахрайГудбай

Здобувачі освіти І курсу вже мають платіжні картки, на які отримують стипендію щомісяця, тому тема фінансової безпеки в кіберпросторі є дуже актуальною та своєчасною. Учні проявили активність та зацікавленість під час просвітницько-профілактичного заняття з платіжної безпеки “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”.

Марафон #ШахрайГудбай Національний банк України ТАЛАН – центр фінансових знань Національного банку України

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x