КРИМ- ЦЕ УКРАЇНА

12.12.2021р.

На цьому тижні були проведені виховні години “Крим – це Україна”. Учні ознайомилися з історією кримського народу, з подіями лютого-березня 2014 року в Криму, з героїчним спротивом українців проти агресії російських окупантів. Група учнів підготовила інформаційні повідомлення. Учні активно дискутували, висловлювали свої думки, переглянувши презентацію та відеоматеріали.

Практичне заняття

Ось такий чудовий букет гортензій з формірану зробила під час практики у ліцеї здобувачка освіти групи 4/20 з професії “Квітникар. Флорист” (майстер в/н Клименко О.В.)

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів групи 22/22 з професії “Квітникар. Флорист” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Код Нації. Українська Сніжниця”. А особливо Гаркавчук Христину та Папіш Аміну.

Річниця повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення. Чи могли б ми колись уявити, що будемо вимовляти ці два страшних слова? Жахлива дійсність увійшла в наші домівки рано вранці зі звуками вибухів, панікою та почуттям невизначеності і болю. Цілий рік втрат, розлук, страшних новин та емоційних гойдалок. Рік опору, рік сили та незламності. Рік народження української свідомості. Рік, коли ми […]

x