Конкурс «Фізика у світі професій»

Серед здобувачів освіти, закладів професійної (професійно-технічної) області освіти 07.09.2022 року був проведений конкурс «Фізика у світі професій». Наші педагогічні працівники взяли активну участь у підготовці учнів з професії «Кравець», «Перукар (перукар-модельєр/манікюрник)” для участі у конкурсі. Для оцінювання результатів, у жовтні 2022 року були створені та відправлені членам журі відеоролики, в яких було продемонстровано, як можна застосувати фізику у власній професії. Конкурсна робота Голобородько Вероніки (професії «Кравець») посіла І місце. Вітаємо!

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

Перемога у всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я — Людина!”

Здобувачі освіти групи 7/22 разом з майстром виробничого навчання Шульгою О.С. та соціальним педагогом Онищуком О.І. здобули переможні місця у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я — Людина!”. Метою конкурсу була популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до […]

x