Конкурс «Фізика у світі професій»

Серед здобувачів освіти, закладів професійної (професійно-технічної) області освіти 07.09.2022 року був проведений конкурс «Фізика у світі професій». Наші педагогічні працівники взяли активну участь у підготовці учнів з професії «Кравець», «Перукар (перукар-модельєр/манікюрник)” для участі у конкурсі. Для оцінювання результатів, у жовтні 2022 року були створені та відправлені членам журі відеоролики, в яких було продемонстровано, як можна застосувати фізику у власній професії. Конкурсна робота Голобородько Вероніки (професії «Кравець») посіла І місце. Вітаємо!

День Соборності

У навчальному закладі Запорізькому професійному ліцею сервісу, до Дня  Соборності була проведена книжкова виставка, під час якої здобувачі освіти могли не тільки ознайомитись із матеріалами інсталяції, а й надихнутись патріотичним настроєм.

Результат конкурсу “Зелена хвиля перемоги”

В рамках проєкту “Добрі сусіди – одна країна” результатом конкурсу “Зелена хвиля перемоги”, проведеного Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, стало отримання гранту на придбання садового інвентарю для подальшого навчання майбутніх квітникарів та благоустрою території ліцею. Вдячні організаторам за таку можливість та корисні подарунки!

Корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у січні 2023 року розпочав проведення корпоративного ІТ-навчання педагогічних працівників на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізькій області. 09 січня 2023 року для педагогічних працівників ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», було проведено навчання за темами «Створення та використання інтерактивних презентацій» та «Створення персонального сайту-портфоліо». Набуті знання педагогічні працівники […]

x