Конкурс «Фізика у світі професій»

Серед здобувачів освіти, закладів професійної (професійно-технічної) області освіти 07.09.2022 року був проведений конкурс «Фізика у світі професій». Наші педагогічні працівники взяли активну участь у підготовці учнів з професії «Кравець», «Перукар (перукар-модельєр/манікюрник)” для участі у конкурсі. Для оцінювання результатів, у жовтні 2022 року були створені та відправлені членам журі відеоролики, в яких було продемонстровано, як можна застосувати фізику у власній професії. Конкурсна робота Голобородько Вероніки (професії «Кравець») посіла І місце. Вітаємо!

Поетапна атестація групи 12/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист поетапної атестації групи 12/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Візажист.  Майстер виробничого навчання – Пальчиковська С.О.

Захист курсових робіт групи 10/22

14 вересня в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт “Офіціант 4 розряду” групи 10/22 з професії “Офіціант. Бармен”. Майстер виробничого навчання – Стеценко Г. М.

Захист курсових робіт групи 6/22

29.06.2023, в ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист курсових робіт групи 6/22 з професії “Квітникар. Флорист”. Майстер виробничого навчання Фенченко Т.А. викладач спецдисциплін Боровик О.Г.

x