Кожна дитина має право на освіту

Через війну формальні навчальні простори стали менш доступними, тож можливості, які надає очне навчання, обмежені. ЮНІСЕФ підтримує уряд України в забезпеченні доступу до освіти всіх школярів, щоб діти, які не мають доступу до очного навчання, змогли продовжити здобувати освіту. Для забезпечення безперервні навчання для кожної дитини в умовах воєнного часу, ЮНІСЕФ від початку війни постійно розширює програми допомоги і підтримки дітей в Україні.

          ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України  за підтримки Європейського Союзу у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation придбали та доставили до Запоріжжя  електронні пристрої (ноутбуки, планшети тощо)

          Десять таких нових ноутбуків в тимчасове користування отримали й здобувачі освіти Державного навчального закладу «Державний професійний ліцей сервісу» з числа внутрішньопереміщених осіб, дітей з інвалідністю, дітей, позбавлених батьківського піклування.

          Ця подія стала можливою не тільки завдяки спонсорам, а також наполегливій роботі та бажанню працівників Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА забезпечити здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області сучасними засобами комп’ютерної техніці. Діти їх батьки, педпрацівники ліцею ЩИРО  ВАМ ДЯКУЮТЬ !!!!!

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x