Заняття на тему “Безпечна поведінка під час військових дій”.

16.01.2024 для здобувачів освіти ДНЗ “Запорізького професійного ліцею сервісу” представниками Громадської організації “Асоціація саперів України” в рамках реалізації спільного проєкту з Canada – Ukraine Foundation, були проведені інформаційні заняття на тему “Безпечна поведінка під час військових дій”. Інструкторами з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту та з мінної безпеки Владиславом Заболотним і Наталією Віблою в очному форматі провели інформування присутніх що до безпечної поведінки при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, виявлення вибухонебезпечних предметів. Діти мали можливість отримати відповіді на хвилюючі їх питання. Всі учасники заходу отримали особисті пам’ятки та наочний роздатковий матеріал. Щиро дякуємо за надану корисну інформацію, сподіваємось на подальшу співпрацю.

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x