День Збройних Сил України!

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної російської агресії його важливість зросла ще більше. Цього року свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

Свято започатковане постановою Верховної Ради України у 1993 році. Дата святкування була обрана не випадково. Адже саме 6 грудня 1991 року було ухвалено закон “Про збройні Сили України”. 24 серпня 1991 року Верховна Рада ухвалила постанову “Про військові формування в Україні”, визначила: підпорядкувати Верховній Раді всі військові формування які дислоковані на території нашої держави, та утворити Міністерство оборони України. Фактично, цією постановою було покладено початок будівництва Збройних Сил України, як важливого інституту держави і невідʼємного елемента її воєнної організації.

За сприянням Громадської Організації “Місто Сили” 6 грудня 2022 року до Державного навчального закладу “Запорізький Професійний Ліцей Сервісу” завітав один з героїв, який безпосередньо  боронить нашу державу в самих гарячих точках. Він розповів учасникам зустрічі про те, що відбувається зараз на передовій, та як воїни-герої захищають нашу країну. Здобувачі освіти та працівники ліцею мали можливість ознайомитися з військовим спорядженням та приміряти військову амуніцію, отримати відповіді на хвилюючі їх запитання.

Збройні Сили України – це меч і щит Держави, наша опора і захист. Найкращі сини і доньки України воюють в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. 

День Соборності

У навчальному закладі Запорізькому професійному ліцею сервісу, до Дня  Соборності була проведена книжкова виставка, під час якої здобувачі освіти могли не тільки ознайомитись із матеріалами інсталяції, а й надихнутись патріотичним настроєм.

Результат конкурсу “Зелена хвиля перемоги”

В рамках проєкту “Добрі сусіди – одна країна” результатом конкурсу “Зелена хвиля перемоги”, проведеного Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, стало отримання гранту на придбання садового інвентарю для подальшого навчання майбутніх квітникарів та благоустрою території ліцею. Вдячні організаторам за таку можливість та корисні подарунки!

Корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у січні 2023 року розпочав проведення корпоративного ІТ-навчання педагогічних працівників на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізькій області. 09 січня 2023 року для педагогічних працівників ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», було проведено навчання за темами «Створення та використання інтерактивних презентацій» та «Створення персонального сайту-портфоліо». Набуті знання педагогічні працівники […]

x