Вітаємо з перемогою!

Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України напередодні новорічних свят була ініційована Акція-конкурс “Новорічна листівка на передову”.

Метою акції було підняти бойовий дух українських військових і нагадати про важливе: їх чекають вдома!

Найкращі листівки, які пройшли обласні етапи відбору потрапили на Всеукраїнський етап. Надруковані листівки, створені на основі учнівських малюнків, встигли до свят порадувати наших Героїв!

Серед переможців Всеукраїнського етапу конкурсу і наша здобувачка освіти ІІ курсу групи 18/21 з професії “Перукар.Манікюрник” Мастікова Діана (керівник проєкту Яхнова О.В.).

Щиро вітаємо Діану, пишаємося нашою патріотично налаштованою та творчою молоддю! Бажаємо подальших звершень і перемог!

Практичне заняття

Ось такий чудовий букет гортензій з формірану зробила під час практики у ліцеї здобувачка освіти групи 4/20 з професії “Квітникар. Флорист” (майстер в/н Клименко О.В.)

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів групи 22/22 з професії “Квітникар. Флорист” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Код Нації. Українська Сніжниця”. А особливо Гаркавчук Христину та Папіш Аміну.

Річниця повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення. Чи могли б ми колись уявити, що будемо вимовляти ці два страшних слова? Жахлива дійсність увійшла в наші домівки рано вранці зі звуками вибухів, панікою та почуттям невизначеності і болю. Цілий рік втрат, розлук, страшних новин та емоційних гойдалок. Рік опору, рік сили та незламності. Рік народження української свідомості. Рік, коли ми […]

x