Вітаємо з перемогою!

Предметні конкурси – це відмінна можливість для здобувачів освіти проявити свої здібності, підвищити впевненість в собі, виховати лідерські якості. В той же час, для педагогів – це додаткова можливість мотивувати та зацікавити, розкрити схильності учнів.

Вже другий рік поспіль успішно беремо участь у Міжнародних та Всеукраїнських дистанційних конкурсах з біології і природознавства, екології.

І ось результати:

Міжнародний конкурс з біології і природознавства “Олімпіс-2023. Осіння сесія”.Рівень 10 класу. Здобувачки освіти групи 21/23 з професії “Перукар. Візажист” Сахтара Юлія, Оляніна Аліна і Курдюкова Надія посіли ІІІ місця.

Всеукраїнський конкурс з екології “Будь природі другом”. Рівень 11 класу. Здобувачки освіти групи 12/22 з професії “Перукар. Візажист” Чайковська Юлія, Дьяченко Олександра і Ренгач Марія зайняли ІІІ місця.

Вітаємо дівчат! Пишаємося! Бажаємо подальших успіхів, звершень і перемог!

Керівник – викладач біології Яхнова О.В.

Участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”

ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” приймає участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”. Тема конурсу – “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”. Більше інформації про конкурс ви знайдете за посиланням “Мотивація нескорених 2.0” .

Захист дипломних робіт

22 лютого в Державному навчальному закладі “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся захист дипломних робіт групи 17/22 з професії Перукар (перукар – модельєр). Манікюрник. Майстер виробничого навчання – Дмитренко Неллі Григорівна.

Інтерактивне заняття

30.01.2024, зі здобувачами освіти групи 6/22 з професії “Квітникар.Флорист” практичним психологом Яхновою О.В. проведене інтерактивне заняття. В ході спілкування та ігрової взаємодії, учні мали змогу удосконалити комунікативні навички і перевірити власну креативність, а також звернули увагу на особливості та відмінності сприйняття звичайних понять різними людьми, що сприяє формуванню толерантного ставлення до інакшої точки зору.

x