Відкритий урок з предмету “Спецтехнологія”

9 грудня 2021р. в групі № 3/19  з професії “Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття»  пройшов відкритий урок з предмету “Спецтехнологія”.

 Викладач Колозова Наталія Анатоліївна на високому рівні розкрила тему року та досягла його мети. Учні з захопленням брали участь у роботі, показували реальні знання та прагнення до навчання.

Практичне заняття

Ось такий чудовий букет гортензій з формірану зробила під час практики у ліцеї здобувачка освіти групи 4/20 з професії “Квітникар. Флорист” (майстер в/н Клименко О.В.)

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів групи 22/22 з професії “Квітникар. Флорист” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі “Код Нації. Українська Сніжниця”. А особливо Гаркавчук Христину та Папіш Аміну.

Річниця повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення. Чи могли б ми колись уявити, що будемо вимовляти ці два страшних слова? Жахлива дійсність увійшла в наші домівки рано вранці зі звуками вибухів, панікою та почуттям невизначеності і болю. Цілий рік втрат, розлук, страшних новин та емоційних гойдалок. Рік опору, рік сили та незламності. Рік народження української свідомості. Рік, коли ми […]

x