Відеочелендж #УКРАЇНА_ВИШИВАНА

ДНЗ “Запорізький ПЛС” приєднується до відеочеленджу #УКРАЇНА_ВИШИВАНА

Вишита сорочка – невід’ємний атрибут національної ідентичності нашого народу. Секрети сакрального вишиття передавалися від матері до дочки, а за певним взором можна було визначити місцевість, з якої людина родом. Різноманіття кольорів та мотивів на сорочках лише підкреслює багатство української історії та культури.

У 2023 році, вишита сорочка – не просто символ минулого, вона органічно поєднується зі стилем сучасних людей та є ключем до національного самовизначення кожного українця.

Вітаємо кожного українця з днем вишитої сорочки!

Безпечні онлайн-покупки #ШахрайГудбай

Онлайн-покупки вже давно стали повсякденністю. Дійсно, онлайн-шопінг має свої переваги: зручність вибору товару будь-коли і будь-де – потрібен лише смартфон; докладний опис, фото та відео товару, а також приємним бонусом є зниження цін на ті самi товари у порівнянні зі звичайним магазином. Однак онлайн-шопінг несе і низку ризиків. Під час покупок у мережі ми можемо […]

Відеозвіт марафон #ШахрайГудбай

До вашої уваги вiдеозвiт Марафон амбасадорiв #ШахрайГудбай Національний банк України ТАЛАН – центр фінансових знань Національного банку України

Всеукраїнська Еко – толока

Вже третій рік поспіль ГО «Будуємо Україну Разом» (БУР) ініціює Всеукраїнську толоку задля відновлення чистоти в парках та скверах нашої країни. 11.05.2023 ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” разом із Федорівським центром професійної освіти також долучилися до заходу і допомагали нашому рідному Комунарському району стати охайніше.

x